Sistemimiz - Farklarımız

Viena, sektöre yeni bir iş modeli sunmaktadır. Bu bağlamda sistemimizin farkını ve sunduğu avantajları şöyle özetlenebilir.

 • Kişiye özel oluşturulan ürün kombinasyonlarını sadece 3 iş günü içerisinde müşterilerimize ulaştırılmaktayız. Bu süre sektörümüzde görülmemiş hızda bir teslimat vaadidir. Tüm ürünlerimizde çok sayıda kombinasyon sunabilmekteyiz ancak stoklu çalıştığımız belirli renk ve kapak alternatiflerini için 3 işgününde teslimat hizmeti vermekteyiz. Bu vaadimizi sorunsuz yerine getirebilmek adına “istediğiniz her ölçüde yaparız!“ demiyoruz. Çünkü toplu projeler haricinde özel ölçülü modüller yapmak, üretim hızını düşürürken ürün maliyetlerimizi de arttırmaktadır.

 

 • Viena; yatay paketli “kendin kur” mobilya mantığından farklı bir yol izliyor ve size ürünleri bitmiş halde teslim ediyor. Ürünlerin tamamı ( vestiyerler hariç) kapılar da dahil olmak üzere kurulu modüller olarak montaja hazır halde ve ambalajlı olarak sevk edilmektedir. Tüm ürünler kapakları, aksesuarları ve her detayı tamamlanmış halde teslim edilmektedir. Çünkü şantiyelerde ya da evlerde kurulup toplanan modüller hem zahmetli olmakta, hem ciddi zaman kaybına yol açmakta, hem de ortaya çıkan ürünün kalitesi konusunda sıkıntılara yol açabilmektedir.
   
 • Sizlere; baş döndürücü bir hızla esen moda rüzgarına uyum sağlayan ürünler sunuyoruz. Tüm modüler ürünlerimizin kapaklarını ve çekmecelerini “ dilediğiniz kapak modeli ve rengi ile” ister 6 ay ister 6 yıl sonra değiştirebilirsiniz. Çünkü tüm mekanizmalarımız Smart-click olarak adlandırdığımız klips sistemine sahiptir ve gerektiğinde kolayca yerinden çıkarılabilmektedir. Yıllar sonra dahi kapaklarınızın modelinden yada renginden sıkılırsanız, günün modasına uygun renk ve model seçeneklerini ”ürünün ana gövdesine hiç dokunmadan” zahmetsizce uygulayabilirsiniz.
   
 • Mutfak ve vestiyer modüllerinde uyguladığımız değişim imkanını banyo dolaplarında da sunuyoruz ve hatta bir adım daha öteye taşıyoruz!
   

  Banyo mobilyanızı ister etejerli lavabolu alın sıkılınca değiştirin, isterseniz etejerli lavaboyu hiç satın almayın tezgah sayesinde mobilya üstü lavabo seçin! Tercih sizin!

  Şu anda banyo mobilyaları için tezgah üstü lavabo seçenekleri kullanabilmek için banyo tezgahı için ya cam ya granit ya da çimstone vb. gibi maliyetli ve kırılma riski olan ürünlerin kullanımı zorunludur. Çünkü standart mdflam vb. ürünler tezgah olarak kullanılırsa,  kısa zamanda cumba kenarından içerisine su, buhar ve nem alarak deforme olmaktadır.

  Bu sorunu aşmak adına, tüm banyo dolaplarımızın ölçüsüne uygun olarak kapak malzemesinden bir tezgah tablasını da sizlerin beğenesine sunuyoruz.  Bu tezgah tablası, ihtiyaç halinde etejerli lavabo yerine minifix sistemi ile kolaylıkla monte edilebilmektedir. En önemli özelliği ise kenar bant uygulamasının tutkalsız lazer teknolojisine sahip olmasıdır. Böylece tezgah tablasının kenar cumbası “% 100 su geçirmez-açmaz-deforme olmaz” bir özelliğe kavuşmaktadır. Bu özelliğe sahip bir tezgah tablası da sizlere etejerli lavabo dışında yüzlerce mobilya üstü lavabo kullanma imkanı sunmaktadır.

 • Gerek lake boyalı gerekse membran kaplamalı kapılarımız arasından belirli modellerden olmak üzere fabrikamızda standart ölçülerde hazır stok bulunmaktadır. Bu kapı modellerinden yapacağınız seçimler arasından yine kişiye özel ölçülü ebatlama yaparak 3 iş günü içerisinde sizlere ulaştırıyoruz. Üstelik herhangi bir minimum adet sınırlaması olmaksızın.
 • Kapılarımız, kol, kilit, menteşe ve fitili olmak üzere tüm akseuarları ile birlikte eksiksiz teslim edilmektedir. Camlı kapı modellerimizin hepsi camı üzerine montaj edilmiş şekilde teslim edilmektedir.
   
 • Viena, bu özelliklere sahip “A KALİTE” ürünleri ve sunduğu birinci sınıf hizmetleri erişilebilir fiyatlarla ve makul ödeme koşulları ve ücretsiz nakliye hizmeti ile sunuyor.